השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  תקנון מכירות

  1. לאחר ביצוע ההזמנה יוכל המשתמש לקבל פרטים לגבי מצב ההזמנה ו/או המשלוח באמצעות האתר או שירות הלקוחות של העסק.

  2. המשתמש יהא רשאי לבחור מבין מגוון הפריטים שיוצעו למכירה באמצעות האתר, על פי שיקול דעתו הבלעדי של העסק. המשתמש יבחר את הסוג והכמות הרצויים של המוצר/ים המבוקש/ים כפי שיהיו זמינים בדף המוצר במופיע באתר מפעם לפעם. יובהר כי ככל שנפלה טעות בתיאור המוצר ו/או במראהו הדבר לא יחייב את העסק. כל תמונה שהיא הכוללת מוצר המוצע לרכישה, נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בינם לבין המוצרים במציאות; ולמשתמש לא תהא כל טענה בשל כך.
  3. העסק יהיה רשאי לעדכן את הדפים באתר מעת לעת, להוסיף או להחסיר פריטים, להסיר מוצרים שלגביהם אזל המלאי, להוסיף או להחסיר מידות ו/או סוגים ולשנות את מחיר הפריטים המופיעים באתר.

   

  כיוון שהמוצרים הם מוצרי מזון, המשתמש לא יהיה רשאי לבטל את העסקה או להחזיר מוצרים, והכל בכפוף לכל הוראות הדין ולרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (“חוק הגנת הצרכן”) והתקנות מכוחו.

  העסק יהיה רשאי ליצור קשר טלפוני עם הלקוח לצורך החלפת מוצר שנרכש במוצר דומה באותה עלות, זאת במקרים חריגים אשר בהם לא ניתן לספק את המוצר שהוזמן, לרבות מקרים שאינם בשליטת העסק.

   

  המשתמש יבדוק את המוצר מיד עם קבלתו ויודיע לעסק בטלפון לשירות הלקוחות או ע”י שליחת מייל אם המוצר שהתקבל פגום או שונה מהותית מכפי שמופיע באתר, המקרה יבחן לגופו מול מחלקת שירות הלקוחות ובמידת הצורך יהא המשתמש רשאי לבטל את העסקה בהתאם לכל דין.

   

   

   

  חברות שיווק אינטרנטי חברות שיווק אינטרנטי
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
  הזמינו עכשיו בווצאפ!🍫
  הזמינו עכשיו בווצאפ!
  ברוכים הבאים לגליצקי שוקולטרי!
  מה תרצו להזמין? 🍫🍪💝
  דילוג לתוכן